معرفی فیلم خارجی

معرفی و تاریخ اکران فیلم Black Adam 2021

فیلم Black Adam 2021 با نقش آفرینی دواین جانسون

معرفی فیلم Black Adam 2021

فیلم Black Adam 2021 فیلمی در ژانر اکشن، علمی-تخیلی است که وظیفه کارگردانی این فیلم را ژاومه کویت-سرا بر عهده کرفته است. در این فیلم دواین جانسون با شخصیت منفی حضور خواهد داشت.

آدام ﺍﺳﺘﯿﮑﯿﻞ، نویسنده فیلم Rampage (رمپیج) که در آن با جانسون همکاری کرده بود، وظیفه نوشتن فیلمنامه فیلم بلک آدام را بر عهده دارد. جانسون و کویت-سرا پیش از این در فیلم Jungle Cruise با یکدیگر همکاری کرده بودند و این پروژه در واقع باعث شده تا جانسون او را برای کارگردانی فیلم بلک آدام پیشنهاد دهد.

مدت زمان زیادی است که جانسون قرار است نقش بلک آدام را بازی کند و او در ابتدا قرار بود به‌عنوان شخصیت منفی در فیلم Shazam (شزم) با بازی زکری لوی حضور داشته باشد، اما در بهمن 95 اعلام شد که فیلم مستقل شخصیت بلک آدام در دست ساخت است و در فیلم شزم حضور ندارد. بااین حال، این دو شخصیت قرار است در آینده در برابر هم قرار بگیرند که فعلا زمان آن مشخص نیست.

فیلم Black Adam 2021

در ادامه به موارد زیر اشاره میکنیم :

  • خلاصه داستان فیلم
  • بازیگران فیلم
  • اخبار و حواشی فیلم
  • IMDb
  • مشخصات فیلم

لینک های پیشنهادی : معرفی فیلم خارجی

بازیگران فیلم Black Adam 2021

از بازیگران فیلم بلک آدام میتوان به دواین جانسون (Dwayne Johnson) اشاره کرد؛ فعلا اطلاعات زیادی در خصوص با بازیگران فیلم بلک آدام از سوی منابع معتبر منتشر نشده است؛ اطلاعات تکمیلی به زودی.

اخبار و حواشی فیلم Black Adam 2021

تهیه‌کننده Black Adam مشتاق حضور هنری کویل بعنوان سوپرمن در این فیلم است، تهیه کننده فیلم سینمایی در دست توسعه Black Adam (بلک ادم) که دواین “دِ راک” جانسون ستاره اصلی آن است، در تازه ترین اظهارات خودش فاش کرده که مشتاق است تا هنری کویل در این فیلم باری دیگر شخصیت سوپرمن را به تصویر بکشد. طرفداران راک و همچنین دنیای سینمایی دی‌سی این روزها به شدت برای تماشای این فیلم که قرار است در سال 2021 راهی گیشه شود هیجان زده هستند، اما هنوژ خبر خاصی در رابطه با این فیلم منتشر نشده، به همین دلیل فعلا اطلاعات کمی از آن داریم.

فیلم Black Adam 2021

خلاصه داستان فیلم

فعلا اطلاعات زیادی در خصوص با خلاصه داستان فیلم بلک آدام از سوی منابع معتبر منتشر نشده است؛ اطلاعات تکمیلی به زودی.

مشخصات فیلم :

  • ژانر : اکشن، علمی-تخیلی
  • کارگردان : Jaume Collet-Serra
  • نویسنده : C.C. Beck
  • بازیگران : Dwayne Johnson
برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن