اخبار سینمای جهانمعرفی فیلم خارجی

قسمت جدید فیلم Scream در دست ساخت

معرفی فیلم ترسناک Scream

شرکت فیلمسازی Spyglass Entertainment در حال ساخت قسمت جدیدی از مجموعه فیلم ترسناک Scream است.

قسمت جدیدی از مجموعه فیلم ترسناک Scream (جیغ) در دست ساخت است. شرکت فیلمسازی Spyglass Entertainment (اسپای‌گلس اینترتیمنت) اخیرا حقوق ساخت این مجموعه فیلم ترسناک را به‌دست آورده و حال به دنبال ساخت قسمت جدیدی از آن است.

بااین حال، حضور یا عدم حضور کوین ویلیامسون، یکی از خالقان و نویسنده مجموعه فیلم Scream در قسمت جدید این مجموعه مشخص نیست و اطلاعات بیشتری از جمله بازگشت یا عدم بازگشت بازیگران اصلی و همچنین زمان انتشار آن منتشر نشده است. همچنین مشخص نیست که این فیلم قرار است یک ریبوت، یک بازسازی یا یک دنباله باشد و در حال حاضر تنها می‌دانیم که فیلم Scream 5 (جیغ 5) در دست ساخت است.

پیش از این چهار قسمت از فیلم جیغ به‌کارگردانی وس کریون که در سال 2015 دار فانی را وداع گفته، تولید شده بود که قسمت اول در سال 1996، قسمت دوم در سال 1997، قسمت سوم در سال 2000 و قسمت چهارم در سال 2011 اکران شده بودند. چهار فیلم اول مجموعه فیلم Scream بیش از 608.5 میلیون دلار در سراسر جهان فروش کرده‌اند. همچنین سریال Scream نیز طی این سال‌ها تولید و منتشر شده که فصل اول و دوم در سال 2015 و 2016 از شبکه MTV و فصل سوم در طول امسال از شبکه VH1 منتشر شده بودند.

فیلم Scream

این خبر خیلی نمی‌تواند غافلگیرکننده باشد؛ چرا که Spyglass طی این مدت در حال خرید حق ساخت فیلم‌های شرکت Dimension Films بوده که از جمله مهم‌ترین آن می‌توان به خرید حق ساخت مجموعه فیلم Hellraiser (برپاخیزان جهنم) اشاره کرد.

در حال حاضر اسپای‌گلس به‌دنبال ساخت بازسازی فیلم Hellraiser است و دیوید اس گویر، نویسنده فیلمنامه آثاری چون فیلم Blade II (بلید ۲)، فیلم Batman Begins (بتمن آغاز می‌کند) و فیلم Batman v Superman: Dawn of Justice (بتمن علیه سوپرمن: طلوع عدالت)، وظیفه نوشتن فیلمنامه این فیلم را بر عهده دارد.

منبع: زومجی

نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن