اخبار سینمای جهان

تاریخ اکران انیمیشن Spider-Man: Into the Spider-Verse 2

معرفی انیمیشن Spider-Man: Into the Spider-Verse 2 2021

دنباله انیمیشن «مرد عنکبوتی: به درون دنیای عنکبوتی» که سال گذشته فاتح اسکار شده بود، در تاریخ 8 آوریل 2022 (19 فروردین 1401) اکران می‌شود.

واکیم داس سانتون برای کارگردانی این انیمیشن که هنوز نام مشخصی ندارد، انتخاب شده است. نویسندگی آن را نیز دیو کالاهام انجام داده که داستان شخصیت خیالی و ابرقهرمانی مایلز مورالز در لباس مرد عنکبوتی روایت می‌کند.

«به درون دنیای عنکبوتی» داستان پسری 13 ساله را روایت می‌کند که مانند همیشه با نیش یک عنکبوت، به یک مرد عنکبوتی تبدیل می‌شود و این در حالی است که چندین مرد عنکبوتی دیگر نیز وجود دارند. این انیمیشن به طوری خاص ساخته شده و جلوه‌ای منحصر به فرد از ترکیب انیمیشن‌های کامپیوتری مدرن و تکنیک‌های نقاشی‌ دستی و سنتی را دارد.

انیمیشن Spider-Man: Into the Spider-Verse 2 2021

این انیمیشن در سال 2019 برای باب پرسیچتی، پیتر رمزی، رادنی راثمن و کریستوفر میلر جایزه اسکار بهترین انیمیشن را به ارمغان آورد. «به درون دنیای عنکبوتی» جوایز دیگری نیز از جشنواره‌هایی مثل گلدن گلوب، بفتا و انجمن تهیه کنندگان آمریکا دریافت کرد.انیمیشن مرد عنکبوتی که 90 میلیون دلار بودجه ساخت داشت، موفقیتی غیر منتظره در گیشه تجربه کرد و 380 میلیون دلار در مجموع گیشه‌های جهانی کسب کرد. این فیلم توسط پرسیچتی، رمزی و راثمن از روی فیلمنامه‌ای نوشته لرد و راثمن کارگردانی شده است. میلر و و لرد تهیه کنندگان این فیلم نیز بوده اند.

«مرد عنکبوتی: به درون دنیای عنکبوتی» دومین انیمیشن کمپانی سونی است که برای بخش انیمیشن اسکار نامزد شد. انیمیشن «موج سواری» در سال 2007 دیگر نماینده سونی در اسکار بوده است.علاوه بر این انیمیشن، کمپانی سونی تاریخ اکران انیمیشن سونی را از تاریخ 6 نوامبر 2020 به 16 آوریل 2021 (27 فروردین 1400) تغییر داده است.

مشخصات انیمیشن :

  • ژانر : انیمیشن, اکشن, ماجراجویی
  • کارگردان : Joaquim Dos Santos
  • نویسنده : Dave Callaham
  • بازیگران : –

منبع: زومجی

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن