اخبار سینمای جهان

شروع مراحل فیلمبرداری Malignant

توضیحات فیلم Malignant 2020

جیمز وان با انتشار تصویری از شروع مراحل فیلمبرداری و تولید فیلم ترسناک و جدید خود با نام Malignant خبر داده است.

مدتی پیش بود که تایید شد جیمز وان، کارگردان دو قسمت اول فیلم The Conjuring (احضار روح) و فیلم Aquaman (آکوامن)، در حال ساخت یک فیلم ترسناک جدید است، اما اطلاعات خیلی زیادی از این پروژه منتشر نشد.

حال مراحل فیلمبرداری و تولید این پروژه آغاز و از نام آن پرده‌برداری شده است. جیمز وان با انتشار تصویری در صفحه شخصی خود در اینستاگرام از آغاز مراحل فیلمبرداری و تولید فیلم ترسناک جدید خود خبر داد و اعلام کرد که این پروژه قرار است Malignant نام داشته باشد. این فیلم قرار است دهمین فیلمی باشد که وان کارگردانی آن را بر عهده دارد.

آنابل والیس، مدی هسن، جورج یانگ، جیک ایبل، میکلوئی برایانا وایت و جاکین مک‌کنزی، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Malignant حضور دارند و به ایفای نقش خواهند پرداخت. وان درواقع این فیلم ترسناک را براساس داستانی از اینگرید بیسو خواهد ساخت. این فیلم ترسناک توسط استودیوی فیلمسازی Atomic Monster که به جیمز وان و مایکل کلیر تعلق دارد، ساخته و منتشر خواهد شد. بودجه ساخت فیلم ترسناک جدید وان توسط استودیوهای حامی فیلم‌های مستقل تأمین خواهد شد که بخشی از بازار اکران این فیلم از جمله کشور چین را نیز در اختیار خواهند داشت و شرکت برادران وارنر و نیو لاین سینما وظیفه اکران فیلم جدید وان را در دیگر مناطق جهان بر عهده خواهند داشت.

این فیلم در سال 2020 اکران خواهد شد.

منبع: زومجی

نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن