معرفی فیلم خارجی

معرفی فیلم Greta 2018

توضیحات فیلم Greta 2018

(Greta 2018) گرتا یک فیلم در ژانر درام و ترسناک به کارگردانی نیل اردن و نویسندگی ری رایت و نیل اردن میباشد.

در گرتا ، فرانسیس (Chloe Grace Moretz) یک زن جوان مهربان است که پس از مرگ اخیر مادرش در نیویورک تلاش می کند. کار کند و گلیم خود را از آب بیرون بکشید. به عنوان یک پیش خدمت در یک رستوران و هتل با دوست او اریکا (مایکا مونرو) مشغول کار می شود.در مترو ، فرانسیس یک کیف پول را پیدا می کند و – خیلی خوب است که آن را از بین ببرد و پول را به سرقت ببرد – تصمیم می گیرد که آن را به آدرس موجود در کیف برگرداند.

گرتا سپاسگزار (ایزابل هپرت) به داخل می آید و فرانسیس را به منزل خود دعوت می کند. گرتا به نظر می رسد تنها و مجرد است ، زنان شروع به دیدن و آشنایی بیشتر با یکدیگر می کنند ، تا زمانی که فرانسیس یک راز هشدار دهنده در خانه گرتا پیدا کند. تلاش می کند که از زندگی اش فاصله بگیرد، اما به سرعت متوجه می شود که گرتا به راحتی نمی گذارد که چنین کند. پیش از این ، همه چیز به نوبه خود بسیار دارک و راز آلود است.

فیلم Greta 2018

این فیلم بر اساس یک فیلمنامه ابتکاری ری رایت و نیل اردن ، گرتا شروع به تمرکز بر فرانسیس مک کولن (Chloe Moretz)، یک زن جوان از بوستون می کند که سعی دارد زندگیشان را در شهر نیویورک آغاز کند.یک روز در حالی که کارش تمام می شود و در راه خانه است ، یک کیف سبز را که در یکی از صندلی ها مترو قرار دارد ، پیدا می کند ، آن را با هدف بازگرداندنش به صاحبش بر می دارد. همان طور که معلوم است ، آن متعلق به گرتا هیدگ (ایزابل هپرت) ، یک پیر زن فرانسوی است که در محله زندگی می کند.

مشخصات فیلم :

  • ژانر : درام، رازآلود، ترسناک
  • کارگردان : Neil Jordan
  • نویسنده : Ray Wright
  • بازیگران : Isabelle Huppert, Chloë Grace Moretz, Maika Monroe
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن