اخبار سینمای جهان

تاریخ اکران فیلم Gambit 2020 به تاخیر خورد

تاریخ اکران فیلم Gambit 2020

گامبیت ( Gambit) یک فیلم ابرقهرمانی در دست ساخت بر پایه شخصیتی به همین نام در مارول کامیکس است. گامبیت به عنوان چهاردهمین بخش از مردان ایکس در نظر گرفته شده‌است. این فیلم نوشته جاشوآ زتومر است که بر پایه داستانی از شخصیت‌ساز آن کریس کلیرمونت به وجود آمده‌است. چنینگ تیتوم به عنوان بازیگر این شخصیت در فیلم بازی خواهد کرد.

به‌تازگی اعلام شده که فیلم محبوب و مورد انتظار گامبیت (Gambit) باری دیگر به تاخیر خورده. فیلم گامبیت در طی این چند سال اخیر، چندین بار به تاخیر خورده و تاریخ اکران آن مدام جابه‌جا شده است. آخرین تاریخی که برای آن تنظیم شد، برای خرداد ماه 98 بود و به نظر می‌رسید که این تاریخ بسیار ایده‌آلی است و طرفداران از این موضوع بسیار خوشحال بودند. با این حال، از آنجایی که تقریبا در ماه‌های پایانی سال 2018 هستیم و هنوز فیلمبرداری این اثر کار خود را آغاز نکرده، این تاریخ اکران کمی بعید به نظر می‌رسید. در واقع، در حال حاضر هنوز به صورت رسمی هیچ کارگردانی برای این اثر اعلام نشده است.

فیلم Gambit 2020پس با این اوصاف، به تاخیر خوردن دوباره‌ی این فیلم و عقب افتادن تاریخ اکران آن، اصلا جای تعجب ندارد. البته، این موضوع را هم باید در نظر داشت که با اتفاقات اخیری که بین کمپانی فاکس و همچنین کمپانی دیزنی افتاد، نمی‌توان به صورت قطعی گفت که آیا این تاریخ اکران به‌خصوص تبدیل به واقعیت می‌شود یا خیر و آیا اصلا ما در نهایت شاهد اکران فیلم گامبیت خواهیم بود یا خیر.

این فیلم در تاریخ 13 مارس 2020 (23 اسفند 1398) اکران خواهد شد.

مشخصات فیلم :

  • ژانر : اکشن
  • کارگردان : فعلا در باره اطلاعاتی منتشر نشده
  • نویسنده : Chris Claremont
  • بازیگران : Michael Totton

منبع: زومجی

نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن