اخبار سینمای جهان

ساخت دنباله فیلم Edge of Tomorrow تایید شد

توضیحات فیلم Edge of Tomorrow

کمپانی برادران وارنر رسما مراحل ساخت دنباله فیلم Edge of Tomorrow را آغاز کرده و این کمپانی متیو رابینسون، نویسنده فیلمنامه فیلم‌هایی چون فیلم Monster Trucks (ماشین‌های هیولا) و فیلم The Invention of Lying (اختراع دروغ)، را برای نوشتن فیلمنامه فیلم Edge of Tomorrow 2 (لبه فردا 2) استخدام کرده است. گفته می‌شود که رابینسون یک ایده داستانی برای ساخت این فیلم به استودیو ارائه کرده که با موافقت استودیو و استقبال آن‌ها مواجه شده است.

فیلم Edge of Tomorrow 2

ددلاین افزود که برادران وارنر به دنبال استخدام و بازگشت تام کروز برای نقش آفرینی دوباره در نقش ویلیام کیج، امیلی بلانت برای نقش آفرینی دوباره در نقش ریتا ورتاسکی و داگ لیمان برای کارگردانی دنباله فیلم Edge of Tomorrow، است. لیمان پیش از این در مصاحبه‌های خود در مورد ساخت یک دنباله برای این فیلم ابراز امیدوار کرده بود و در سال 2017 او گفت که یک داستان فوق العاده برای دنباله فیلم Edge of Tomorrow در اختیار دارد که بسیار بهتر از قسمت اول است. با این حال، ددلاین اضافه کرد که کار روی نسخه قبلی این فیلمنامه متوقف شده و داستان رابینسون کاملا جدید است. هنوز تاریخی برای اکران دنباله فیلم Edge of Tomorrow اعلام نشده است و به نظر نیز نمی‌رسد که به این زودی قرار است شاهد ساخت و انتشار این فیلم باشیم.

کروز در حال حاضر در پشت صحنه فیلمبرداری و تولید فیلم Top Gun: Maverick (تاپ گان: ماوریک) حضور دارد و پس از آن قرار است در فیلمبرداری قسمت هفتم و هشتم فیلم Mission Impossible (ماموریت غیر ممکن) که قرار است در سال 2021 و 2022 اکران شوند، حضور پیدا کند که فیلمبرداری این دو فیلم پشت سرهم انجام خواهد شد. همچنین به نظر می‌رسد که بلانت قرار است در دنباله فیلم A Quiet Place (یک مکان ساکت) نیز بازگردد که فیلمبرداری و تولید این فیلم از تابستان امسال آغاز خواهد شد. همچنین لیمان هنوز درگیر فیلمبرداری دوباره فیلم Chaos Walking (از هرج و مرج) است.

در مورد توضیحات فیلم هنوز اظلاعاتی منتشر نشده است

منبع: زومجی

نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن