دسته‌بندی نشده

نقد و بررسی فیلم John Wick: Chapter 3

نقد فیلم John Wick: Chapter 3 از نظر سایت های برتر جهان

در قسمت سوم مجموعه اکشن و بسیار هیجان‌انگیز، یک جایزه جهانی 14 میلیون دلاری برای شکار جان ویک (با بازی کیانو ریوز) که قاتل بسیار بزرگ و سرسختی محسوب می‌شود، گذاشته شده است. همین موضوع هم باعث شده که یک ارتش بسیار بزرگ از قاتلان مشهور و جایزه‌بگیر، به‌دنبال او بیفتند تا سر او را برای کسب کردن این جایزه ببرند. قربانی او یکی از اعضای رده بالای یک سازمان تروریستی بین‌المللی بود که دستور قتل جان ویک را صادر کرده بود. با اینکه جان ویک باید به سرعت اعدام می‌شد، اما ویلسون به او یک فرصت یک ساعته، پیش از باطل شدن عضویتش به او داد. حال جان به‌عنوان یک قاتل حرفه‌ای از تمامی مهارت‌ها و توانایی‌ها که دارد، باید برای جنگیدن و کشتن افرادی که قصد کشتن او را دارند، استفاده کند تا زنده از شهر نیویورک خارج شود.

معرفی فیلم John Wick: Chapter 3 – Parabellum 2019

فیلم John Wick: Chapter 3 - Parabellum 2019

نقد و بررسی فیلم John Wick: Chapter 3 – Parabellum 2019

پیتر سوبچینسکی | RogerEbert.com

در این فیلم صحنه‌های طنز غیرمنتظره‌ای وجود دارد که کاملا شما را غافلگیر خواهد کرد.

پیتر تراورس | رولینگ استون

فیلم John Wick: Chapter 3 – Parabellum به کارگردانی چاد استاهلسکی و با بازی کیانو ریوز در نقشی که برای ایفای آن متولد شده است، آنقدر هیجان انگیز است و صحنه‌های غافلگیر کننده‌ای دارد که شما به‌جای خسته شدن از مدت زمان تقریبا 130 دقیقه‌ای این اثر، مدام به این فکر می‌کنید که قسمت چهارم چگونه خواهد بود و چطور باید صبر کرد.

گریفین شیلر | پلی فهرست

به‌طور قطع می‌توان گفت که فیلم John Wick: Chapter 3 – Parabellum یک اثر پر انرژی و هیجان انگیز است. این اثر همچنان مسیر خود را ادامه می‌دهد تا قسمت چهارم را هم به روی پرده سینماها ببرد؛ قسمت چهارمی که قطعا با انرژی انفجاری خود از قسمت‌های قبلی سبقت می‌گیرد و عملکرد عالی‌ای دارد.

مایک رایان | آپروکس

درست همانند خود جان ویک، قسمت سوم این مجموعه حسی مانند یک ماشین مبارزه‌ای پر قدرت و بی‌رحم را دارد. البته که می‌توان گفت که این اثر، بهترین قسمت این مجموعه تا به امروز محسوب می‌شود و حتی از قسمت اول هم سبقت گرفته است. لحظه‌هایی در فیلم فیلم جان ویک: بخش 3 – پارابلوم وجود داشت که من با خودم می‌گفتم «خب، من هیچوقت چنین صحنه‌ای را ندیده‌ام».

الیسون شو میکر | کانسیکوئنس آو ساوند

فیلم جان ویک: بخش 3 – پارابلوم یک اثر دلهره‌آور، هیجان‌انگیز، غافلگیر کننده و برخی اوقات هم خنده‌دار است که حول محور یک بازیگر فوق‌العاده می‌چرخد.

الیسا ویلکینسون | وکس

می‌توان گفت که در این اثر، در میان تمام شخصیت‌ها و هنرمندان، جان ویک به معنای واقعی کلمه پادشاهی می‌کرد.

کریس برسانتی | مجله اسلنت

صحنه‌های اکشن و مبارزه‌ای به همان خشنی‌ای است که شما انتظار دارید. بااین‌حال، از آنجایی که سبک این صحنه‌ها تا حد زیادی شبیه به دو قسمت اول این مجموعه است، باعث می‌شود که به نسبت، تاثیر کمتری روی شما بگذارد و کمتر از قبل شما را شگفت‌زده کند.

دیوید ادلستاین | مجله نیویورک (ولچر)

این فیلم باید سراسر شگفتی می‌بود، به طوری که فقط با کلمه «واو» آن را وصف کرد اما کاملا حس خسته کنندگی، خودخواهانه و پرادعایی را به مخاطب القا می‌کرد؛ آن هم به همراه معدود صحنه‌های مبارزه‌ای که واقعا بیننده را به وجود می‌آورد. کاملا مشخص است که ادامه دادن مسیری که در اصل خالی و پوچ است، چنین نتیجه‌ای هم خواهد داشت.

مشخصات فیلم :

  • ژانر : اکشن، جنایی، هیجان انگیز
  • کارگردان : Chad Stahelski
  • نویسنده : Derek Kolstad
  • بازیگران : Keanu Reeves, Halle Berry, Ian McShane
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن