اخبار سینمای جهانمعرفی فیلم خارجی

تاریخ اکران فیلم Thor: Love and Thunder 2021

معرفی فیلم Thor: Love and Thunder 2021

طبق آخرین اخبار منتشر شده کار نوشتن فیلم نامه فیلم ثور 4 به نویسندگی تایکا وایتیتی به اتمام رسیده است و این فیلم به کارگردانی تایکا وایتیتی در سال 2020 وارد مراحل تولید میشود.

فیلم ثور 4 در سال 2020 فیلم برداری میشود.به گفته کارگردان قسمت چهارم از مجموعه ثور،Thor: Love and Thunder،تایکا وایتیتی، کار فیلم برداری این فیلم در سال 2020 آغاز میشود و این فیلم برای اکران در سال 2021 آماده میشود.کریس همسورث که در سال 2011 با فیلم ثور Kenneth Branagh به عنوان خدای صاعقه و پسر اودین در دنیای سینمایی مارول معرفی شد،در این فیلم به نقش آفرینی میپردازد و همچنان در نقش ثور، اما این بار به عنوان پادشاه آزگارد ظاهر خواهد شد.از زمانی که فیلم ثور به اکران درآمده است، ثور به عنوان قویترین قهرمان گروه انتقام جویان شناخته میشد.با اینکه سرنوشت مرد آهنی(رابرت داونی جونیور) و کاپیتان آمریکا(کریس ایوانس) در دنیای سینمایی مارول در هاله ای از ابهام قرار داد و هنوز در مورد دنباله های این فیلم ها اطلاعاتی در دسترس نیست مجموعه ثور همچنان در حال حرکت به سوی جلو است.

فیلم Thor: Love and Thunder 2021

در پایان فیلم انتقام جویان: آخرین بازی شاهد بودیم که ثور بعد از نجات نگهبانان کهکشان،بعد از وقایع فیلم انتقام جویان:حماسه بینهایت به آنها پیوست و والکری( تامپسون) را به عنوان پادشاه جدید New Asgard بر روی زمین معرفی کرد.در این زمان مشخص نبود که ثور در فیلم های سولو خود یا در فیلم نگهبانان کهکشان 3 باز خواهد گشت. اما سرنوشت خدای صاعقه بعد از اینکه ساخت قسمت چهارم از این مجموعه با عنوان Thor: Love and Thunder در نمایشگاه کمیک کان 2019 سن دیگو تأیید شد به طور کامل مشخص شد و قرار شد که این فیلم در سال 2021 به اکران جهانی در بیاید.

در این نماشگاه کوین فایگی، ساخت قسمت چهارم از این مجموعه را تأیید کرد و گفت که تایکا وایتیتی ( کارگردان Thor: Ragnarok) برای کارگردانی این فیلم باز خواهد گشت. او همچنین گفت که کریس همسورث و تسا تامپسون برای بازی در این فیلم باز خواهند گشت. اما کوین فاگی برای طرفداران در این نمایشگاه یک شگفتانه نیز داشت و آن هم باز گشت ناتالی پورتمن به دنیای سینمایی مارول با فیلم Thor: Love and Thunder بود.

این فیلم درماه نوامبر 2021 اکران خواهد شد.

مشخصات فیلم :

  • ژانر : اکشن، ماجراجویی، فانتزی
  • کارگردان : Taika Waititi
  • نویسنده : Taika Waititi
  • بازیگران : Chris Hemsworth, Tessa Thompson, Natalie Portman
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن