اخبار سینمای جهان

تاریخ پخش فصل 5 سریال پیکی بلایندرز Peaky Blinders + تیزر رسمی

تاریخ انتشار فصل پنجم این سریال محبوب بالاخره مشخص شده است و تامی شلبی خیلی زود به تلویزیون برخواهد گشت.

شبکه ‌‌BBC پس از یک انتظار طولانی، تاریخ پخش فصل پنجم سریال Peaky Blinders را تایید و اعلام کرد. مدتی پیش بود که شبکه BBC اولین تریلر فصل پنجم سریال Peaky Blinders را منتشر کرد که در این تریلر شاهد اولین تصاویر رسمی فصل پنجم این سریال بودیم، اما زمان شروع پخش این اثر اعلام نشد.

تاریخ پخش فصل پنجم سریال Peaky Blinders

هم اکنون بنا به جدیدترین اخبار سینمای جهان، زمان آغاز پخش فصل پنجم سریال پیکی بلایندرز تایید و اعلام شده است. شبکه‌ بی‌بی‌سی اعلام کرد که پخش سریال از روز یکشنبه، 25 آگوست 2019 (3 شهریور 1398) آغاز خواهد شد. با این حال، اطلاعاتی از زمان شروع پخش این سریال از شبکه نتفلیکس منتشر نشده که قابل انتظار است در آینده اعلام شود و همچنین انتظار می‌رود که در اواخر سال 2019 در آمریکای شمالی نیز شاهد انتشار آن باشیم.

بی بی سی اعلام کرد که پخش فصل پنجم سریال Peaky Blinders از شبکه BBC Two به شبکه BBC One انتقال پیدا کرده است. اتفاقات فصل پنجم سریال Peaky Blinders در سال 1929 و همزمان با بحران مالی جریان دارد. زمانی که تامی شلبی با یک سیاستمدار با کاریزمای بالا و با یک دیدگاه جسورانه برای بریتانیا آشنا می‌شود، او متوجه می‌شود که پاسخ به این سیاستمدار نه تنها روی آینده او و خانواده‌اش بلکه روی آینده کل ملتش تاثیر می‌گذارد. تامی شلبی تلاش می‌کند تا به یک سیاستمدار تبدیل شود و در این راه با اسوالد موزلی (سیاستمدار مشهور انگلیسی که با هیتلر ملاقات کرده بود) که ظاهرا دشمن او در فصل پنجم است، آشنا می‌شود.

فصل 5 سریال پیکی بلایندرز

بازیگران سریال پیکی بلایندرز

از بازیگران معروف و محبوبی که در این سریال موفق و محصول شبکه BBC به نقش آفرینی پرداخته‌اند می‌توان به کیلین مورفی، هلن مک کوری، سوفی راندل، پاول اندرسون، آیدان گیلن، شارلی مورفی، جک راون، ند دنی، کینگزلی بن-ادیر، هری کرتون، پکی لی، ایمی فیون ادواردز، فین کول، ناتاشا اوکیف، کیت فیلیپس، ایان پک، بنجامین زفانایا، آنیا تیلور جوی، الیوت کووان، شارلین مک‌کنا، اندرو کوجی، سم کلفلین، برایان گلیسون، نیل مسکل، کیت دیکی، کاسمو جارویس، امت جی. اسکنلن و داریل مک‌کارمک اشاره کرد.

ساخت فصل ششم سریال Peaky Blinders

در زمان پخش فصل چهارم این سریال، قرار بود فصل پنجم آخرین فصل سریال باشد و این توسط خود سازندگان و شبکه BBC تایید شده بود. اما خوشبختانه همه چیز به کلی تغییر کرد و قرار شد بعد از فصل پنجم، فصل ششم هم ساخته شود، خبری بسیار عالی که به مذاق طرفداران بسیار خوش آمد!

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن