اخبار سینمای جهانمعرفی فیلم خارجی

تاریخ اکران فیلم The New Mutants 2019

خبر تاخیر در اکران فیلم The New Mutants 2019

این فیلم به کارگردانی جاش بون، درباره‌ی تعدادی نوجوان جهش یافته است که در یک زندان سری نگه داری می‌شوند تا قدرت های خودشان را بپذیرند و با گناهان خودشان رو به رو شوند. شخصیت‌های این فیلم همگی از کاراکترهای محبوب کامیک‌ها الهام گرفته‌اند که بر اثر اتفاقات متفاوتی به جهش یافته تبدیل شده‌اند از کاراکترهای این فیلم می‌توان به لکه خورشیدی با قابلیت تبدیل شدن به امواج خطرناک فرابنفش، میراژ با توانایی ایجاد وهم و وارلاک با توانایی تغییر شکل اشاره کرد.

فاکس همچنین برای ایفای این نقش ها از ستارگان سال‌های اخیر سینما، از جمله: میسی ویلیامز “بازی تاج و تخت”، چارلی هیتون “چیزهای عجیب” و آنیا تیلور-جوی “شکافته” استفاده نموده است.

این فیلم به کارگردانی جاش بون، درباره‌ی تعدادی نوجوان جهش یافته است که در یک زندان سری نگه داری می‌شوند تا قدرت های خودشان را بپذیرند و با گناهان خودشان رو به رو شوند.شخصیت‌های این فیلم همگی از کاراکترهای محبوب کامیک‌ها الهام گرفته‌اند که بر اثر اتفاقات متفاوتی به جهش یافته تبدیل شده‌اند از کاراکترهای این فیلم می‌توان به لکه خورشیدی با قابلیت تبدیل شدن به امواج خطرناک فرابنفش، میراژ با توانایی ایجاد وهم و وارلاک با توانایی تغییر شکل اشاره کرد.

این فیلم قرار بود در آوریل 2018 اکران شود اما برای اضافه کردن جلوه‌های ترسناک با تاخیر رو به رو شد.

 این فیلم برای اکران تاریخ 22 فوریه 2019 (3 اسفند 1397) برنامه ریزی شده است.

مشخصات فیلم :

  • ژانر : اکشن ، ترسناک ، علمی-تخیلی
  • کارگردان : Josh Boone
  • نویسنده : Josh Boone, Knate Lee
  • بازیگران : Blu Hunt, Charlie Heaton, Anya Taylor-Joy
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن