اخبار سینمای جهانمعرفی فیلم خارجی

فیلم RoboCop Return در دست ساخت

نسخه جدیدی از فیلم RoboCop در دست ساخت است

فیلم روبوکاپ بازمی‌گردد (RoboCop Returns) ارتباطی با ریبوت سال 2014 ندارد و دنباله مستقیمی برای اولین نسخه از این سری خواهد بود که در سال 1987 اکران شد.

کارگردانی این فیلمبر عهده نیل بلومکمپ میباشد.

فیلم روبوکاپ داستان پلیسی به نام الکس مورفی را روایت می‌کرد که توسط اعضای یک دار و دسته خلافکار مورد حمله قرار گرفته و تا پای مرگ پیش می‌رفت، تا اینکه بدن متلاشی شده‌اش در قالب یک پلیس آهنی به زندگی برگشته و مأموریت پاکسازی خیابان‌ها از جرم و جنایت را برعهده می‌گرفت. ولی کار او به این راحتی هم نبود و باید با عوامل دیگری مثل خاطرات محو و کمرنگی از همسر و فرزندش هم روبرو می‌شد. داستان فیلم جدید روبوکاپ هم بار دیگر مخاطبین را به دیترویت می‌برد و با شهری طرف هستیم که بی‌قانونی و هرج و مرج در آن بیداد می‌کند و روبوکاپ باید به مبارزه با جنایات و فساد حاکم بر این شهر برود.

فیلم RoboCop Return

البته این اولین دنباله مستقیم روبوکاپ نیست. روبوکاپ 2 با فیلمنامه فرانک میلر و والن گرین و کارگردانی اروین کرشنر (کارگردان اپیزود پنجم جنگ ستارگان) در سال 1990 اکران شده بود؛ آخرین فیلم سینمایی روبوکاپ هم ریبوت سال 2014 بود که توسط ژوزه پادیلا کارگردانی شده و یوئل کینامان، گری اولدمن و مایکل کیتون بازیگران آن بودند.

RoboCop Returns به احتمال شایعات در سال 2021 اکران خواهد شد.

مشخصات فیلم :

  • ژانر : اکشن, علمی تخیلی, هیجان انگیز
  • کارگردان : Neill Blomkamp
  • نویسنده : Michael Miner
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن