اخبار سینمای جهانمعرفی فیلم خارجی

معرفی فیلم My Spy 2020 جاسوس من

دیو باتیستا در فیلم My Spy 2020 حضور خواهد داشت

با توجه به جدید ترین اخبار سینما، پیتر سگال (Peter Segal) کارگردان فیلم اکشن, کمدی My Spy، دیو باتیستا (Dave Bautista) را برای بازی در این فیلم به کار گرفته است.

از این پس قرار است باتیستا را در فیلم های بزرگی مثل Dune مشاهده کنیم، در این مدت با فیلم هایی با ژانرهای مختلف کارنامه هنری خودش را پر می کند. او قرار است در فیلم Stuber با کمیل نانجیانی دیده شود، و همچنین در فیلم کمدی, اکشن My Spy مشاهده گردد.

این هفته، کمپانی STX اولین ویدیوی رسمی از فیلم سینمایی My Spy را در همایش CinemaCon به نمایش گذاشت و حالا هم با انتشار اولین تریلر رسما استارت مارکتینگ فیلم جدیدش را زد و انتظار میرود به موفقیت های بزرگی برسد.

جان و اریچ هوبر Jon ,Erich Hoeber نویسندگی این فیلم را بر عهدا داشتند. این دو برادر در کارنامه خود سابقه نوشتن فیلمنامه فرانچایز اکشن Red و فیلم Battleship کشتی جنگی داشتند.

بر اساس تریلر منتشر شده توسط این شرکت میتوان در مورد خلاصه داستان گفت:

My Spy بر محور یک مامور سرسخت سازمان سیا (دیو باتیستا) می چرخد که بخاطر پیروی نکردن از دستورات تنزل مقام گرفته، او طی یک ماموریت مخفیانه برای بررسی خانواده یک دختر ۹ ساله فرستاده می‌شود، مورد ترحم و دلسوزی این دختربچه قرار می‌گیرد؛ سپس تصمیم میگیرد به او ترفندهای حرفه کاری خودش را آموزش دهد.

این فیلم قرار است امسال به کارگردانی پیتر سگال به گیشه پا بگذارد.اما تاریخ دقیق هنوز اعلام نشده است.

مشخصات فیلم :

  • ژانر : اکشن, کمدی, خانوادگی
  • کارگردان : Peter Segal
  • نویسنده : Erich Hoeber, Jon Hoeber
  • بازیگران : Dave Bautista, Kristen Schaal, Ken Jeong
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن