اخبار سینمای جهان

ساخت فیلم سریع و خشن 9 از سر گرفته شد

دلیل توقف: سانحه برای بدلکار این فیلم

بر اساس جدیدترین اخبار سینمای جهان، به نقل از ورایتی، روز سه‌شنبه ساخت فیلم سریع و خشن از سر گرفته شد؛ این اتفاق یک روز بعد از سانحه‌ در استودیو لیوسدن کمپانی برادران وارنر برای بدلکار این فیلم رخ داد.

آژانش امنیت محل کار انگلیس اعلام کرده که در حال تحقیق بر روی دلایل وقوع این حادثه است.

بدلکار این فیلم که جو واتس نام دارد، مشغول انجام کار خود بود که به خاطر سقوط از ارتفاع دچار حادثه از ناحیه سر شد. این فرد بعد توسط اورژانس هوایی به بیمارستان منتقل شد و اکنون به دلیل این ضربه شدید در کماست. به گفته بعضی منابع انگلیسی واتس، بدلکار وین دیزل بوده؛ اما یکی از عوامل داخلی این فیلم این خبر را رد کرده است.

ساخت فیلم سریع و خشن 9 از سر گرفته شد

همسر این بدلکار نیز در صفحه شخصی خود در مورد شرایط جو واتس نوشت که ضربه بسیار شدیدی به وی وارد شده، اما علائم حیاتی او در شرایط متعادل است. بخش اصلی این فیلم به کار ساخت خود ادامه می‌دهد؛ اما بخش فرعی فیلمسازی هنوز متوقف است.

مدیر سلامت و امنیت کاری انگلیس نیز اعلام کرده، تحقیقاتی برای فهمیدن اینکه چه اتفاقاتی در آنجا افتاده آغاز خواهد کرد. واتس علاوه بر سریع و خشن پیش از در فیلم‌های سینمایی مثل: ماموریت غیر ممکن، فالوت، دنیای ژوارسیک: سقوط پادشاهی، یگانه: داستان یک جنگ ستارگان بازی کرده است.

گفتنی است فیلم سریع و خشن (Fast & Furious 9 2020)در ماه می 2020 (اردیبهشت 99) اکران می‌شود.

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن